KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8636416
nr 863 6416
Akvarell
Mikael von Essen, signerad. 1945, Stockholm, motivet: 33x51
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 december 2013
kl 19:55:32
29/11 17:00:48
100 kr
2/12 18:22:52